Anasayfa | Eczanelerimiz | İletişim-Künye | Resmi Kurum telefonları | Haber Ara | Sitene Ekle | RSS Kaynağı

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Takvim

Sayaç

"Milletin Hizmetindeyiz"

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, Elbistan'a gelerek İlçe Emniyet Müdürlüğü ile bayramlaştı. 'Biz burada milletin hizmetindeyiz' diyen Aydın, emniyet personeliyle ast-üst ilişkisinin yanında kardeşlik ve dostluk ilişkisi içinde olduklarını, bunun da vatandaşa kaliteli hizmet olarak geri döndüğünü söyledi.
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0 Tarih  Tarih : 20 Kasım 2010 12:43

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, eşi Müesser Aydın ile birlikte Kurban Bayramı’nın dördüncü günü Elbistan’a gelerek İlçe Emniyet Müdürlüğü personeliyle bayramlaştı.

Saat 14.00’te gerçekleşen ziyarette Mustafa Aydın, Elbistan Polisevi’nde İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Adalı, eşi Selma Adalı, Emniyet Müdürü Yrdımcısı Hakan Aşken, eşi Nalan Aşken, emniyet amirleri, başkomiserler, komiserler ve polis memurları tarafından karşılandı.

Emniyet mensuplarıyla tek tek bayramlaşan İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, bayramlaşmaya katıldıkları için hepsine teşekkür ederek görevlerinde başarılar diledi.

Emniyet mensuplarıyla bayramlaşmak, bayramın güzelliğini onlarla birlikte yaşamak için ziyareti gerçekleştirdiğini söyleyen Aydın; “Bayramın güzelliği; insanlarımızın aynı duygu atmosferi içerisinde kucaklaşması, aralarında gönül köprülerini kurması, küslüklerin unutulması, kardeşliğin, dostluğun, mesleki dayanışmanın ön plana çıkmasıdır. Bizde meslektaşlarımızı bugün yalnız bırakmamak için böyle bir ziyaret geçekleştirdik. Arkadaşlarımızla hem Kahramanmaraş’ımızın, Elbistan’ımızın, bütün ilçelerimizin güvenliğini sağlamakla mesulüz. Bunu ast-üst hiyerarşisiyle gerçekleştirdiğimiz gibi aynı zamanda da karşılıklı arkadaşlık, kardeşlik, dostluk çerçevesinde, bir gönül güzelliği içerisinde gerçekleştirmek durumundayız. Çünkü bu durumlar kendimizi, sevgimizi işimizin içerisine katmamız aynı zamanda vatandaşımıza kaliteli hizmet vermemiz için de önemli bir gerekçedir. Burada arkadaşlarımız sizlerin hizmetinde. Atatürk’ün ifadesiyle millete efendilik yoktur, millete hizmetkârlık vardır. Biz burada milletin hizmetindeyiz. Tabi kaliteli hizmetle moral ve motivasyonun tam olmasına bağlıdır. Burada arkadaşlarla ailecek, çocuklarımızla beraberiz, bayramı güzel bir atmosferde kutlamak için buradayız” dedi.

Kahramanmaraş’ın ilçeleriyle birlikte Türkiye’nin en huzurlu illeri arasında olduğunu ifade eden Mustafa Aydın; “Tabi gerek ilçelerimiz, gerekse merkezimiz, canımızı yakan başta trafik kazaları olmaması için zaten bakanlığımızın da emirleri çerçevesinde gerekli güvenlik önlemlerini almışlardır. Maalesef Türkiye genelinde çok ciddi kazalar meydana geldi, ölüm vakaları meydana geldi. Biz bunların yoğun bir şekilde ilimiz dahilinde olmamasını temenni ediyoruz. Biliyorsunuz geçen hafta 3 polis memuru arkadaşımız, ondan önce 2 askerimizi kaybettik. Bunlar çok üzüntü verici durumlar, inşallah bu bayramda da, bundan sonraki bayramlarımızda da milletçe, hep beraber güzel bayramlarımızı karşılıklı gönül köprüleri kurarak duygu atmosferi içerisinde geçiririz” dedi.

İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın ve eşi Müesser Aydın, bir süre Elbistan Polisevi’nde oturup meslektaşlarıyla sohbet ettikten sonra Pınarbaşı Mesire Alanı’nı gezdi. Kısa gezintinin ardından Emniyet Müdürü Mustafa Aydın ve eşi ilçemizden ayrıldı.

Bu haberi paylaş: Google Favorilerime Ekle Google Facebook'a GönderFacebook Yahoo'ya EkleYahoo Digg'e EkleDigg Del.icio.us'a EkleDel.icio.us
 
Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Adnan Güllü Adnan Güllü
WASHİNGTON ANITI ve OSMANLININ HEDİYESİ

Tarihçi

Zafer Eren Zafer Eren
KIRMIZI VE GRİ

DÜZ AYNA

A.İhsan Kuyumcu A.İhsan Kuyumcu
YOL AYRIMI

Şair-Yazar-Ressam

Mustafa Eşlik Mustafa Eşlik
YÖNETİCİLİK, LİDERLİK VE DUYGUSAL ZEKA

Yazar

Mahir Başpınar Mahir Başpınar
CÜCÜK TEPE (!)

Şair-Yazar

Hanifi Kara Hanifi Kara
EFENDİLER EFENDİSİ'NE

Eğitimci, Şâir ve Yazar

Sait Çolakoğlu Sait Çolakoğlu
ANAMIZ

Şair

Ömer Çay Ömer Çay
SEFA GELDİN RAMAZAN

Şair

Bilal Ay Bilal Ay
SUÇ KİMİN?

Ziyaretçi Defteri

OKU

YAZ

Gazetemiz

Önceki Gazeteler İçin Tıklayınız

Elbistan'da Hava


RSS Kaynağı 

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
bizimelbistangazetesi.Com © 2007-2021 Tüm Hakları Saklıdır.Kardeş Site www.bizimogretmenler.com Düzenleme: Kosker - www.bizimogretmenler.com