Anasayfa | Eczanelerimiz | İletişim-Künye | Resmi Kurum telefonları | Haber Ara | Sitene Ekle | RSS Kaynağı

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Takvim

Sayaç

"12 Eylül Provaydı"

AK Parti Elbistan İlçe Teşkilatı'nın bayramlaşma programında konuşan Kahramanmaraş Milletvekili Veysi Kaynak, 12 Eylül 2010 Pazar günü gerçekleştirilen anayasa değişikliği referandumunun, 2011 seçimlerinden sonra yapılacak olan anayasa değişikliğinin bir provası olduğunu söyledi.
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0 Tarih  Tarih : 20 Kasım 2010 12:48

AK Parti Elbistan İlçe Teşkilatı ve vatandaşlar, Kurban Bayramı’nın ikinci günü parti binasında düzenlenen bir programla bayramlaştılar.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Avni Doğan, Veysi Kaynak, Elbistan Belediye Başkanı Avukat Durmuş Küçük, AK Parti Kahramanmaraş İl Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri, belde belediye başkanları ve il genel meclisi üyelerinin de katıldığı bayramlaşma programına vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.

Bayramlaşma programında bir konuşma yapan AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Veysi Kaynak, geçen Ramazan Bayramı’ndan hemen sonra gerçekleştirilen referandumda Elbistan’da çıkan yüzde 52 oranındaki ‘evet’ oyunu hatırlatarak Elbistan halkına teşekkür etti.

Kaynak; “O referandum hakikaten ülkemiz tarihi açısından önemli bir tarihi dönüm noktasıydı. Şimdi bizler, mecliste, seçime kadar inşallah sizin yaptığınız, sizin inşa ettiğiniz o anayasanın uyum yasaları çalışmasını yapacağız ama asıl hedef Saygıdeğer Başbakanımızın ifade ettiği gibi 2011 yılında yapılacak seçimlerden sonra yepyeni, sivil, demokratik bir anayasa olacak. O yüzden 12 Eylül Referandumuz, yapacağımız o anayasanın önemli bir provasıydı” dedi.

Partideki bayramlaşma programının ardından Milletvekilleri Avni Doğan ile Veysi Kaynak daha sonra Nurhak’a geçerek burada ilçe halkı ve partililerle bayramlaştı.

Bu haberi paylaş: Google Favorilerime Ekle Google Facebook'a GönderFacebook Yahoo'ya EkleYahoo Digg'e EkleDigg Del.icio.us'a EkleDel.icio.us
 
Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Adnan Güllü Adnan Güllü
WASHİNGTON ANITI ve OSMANLININ HEDİYESİ

Tarihçi

Zafer Eren Zafer Eren
KIRMIZI VE GRİ

DÜZ AYNA

A.İhsan Kuyumcu A.İhsan Kuyumcu
YOL AYRIMI

Şair-Yazar-Ressam

Mustafa Eşlik Mustafa Eşlik
YÖNETİCİLİK, LİDERLİK VE DUYGUSAL ZEKA

Yazar

Mahir Başpınar Mahir Başpınar
CÜCÜK TEPE (!)

Şair-Yazar

Hanifi Kara Hanifi Kara
EFENDİLER EFENDİSİ'NE

Eğitimci, Şâir ve Yazar

Sait Çolakoğlu Sait Çolakoğlu
ANAMIZ

Şair

Ömer Çay Ömer Çay
SEFA GELDİN RAMAZAN

Şair

Bilal Ay Bilal Ay
SUÇ KİMİN?

Ziyaretçi Defteri

OKU

YAZ

Gazetemiz

Önceki Gazeteler İçin Tıklayınız

Elbistan'da Hava


RSS Kaynağı 

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
bizimelbistangazetesi.Com © 2007-2021 Tüm Hakları Saklıdır.Kardeş Site www.bizimogretmenler.com Düzenleme: Kosker - www.bizimogretmenler.com