Anasayfa | Eczanelerimiz | İletişim-Künye | Resmi Kurum telefonları | Haber Ara | Sitene Ekle | RSS Kaynağı

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Takvim

Sayaç

Polis, Yaşlıların Yüzünü Güldürdü

Elbistan İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Adalı, beraberinde Emniyet Müdür Yardımcısı Hakan Aşken ve polis memurlarıyla birlikte Elbistan Huzurevi sakinlerini ziyaret etti. Adalı ve Akşen'in eşlerinin de yer aldığı ziyarette yaşlılara çiçek ve çeşitli hediyeler verilirken, bayramın ilk gününden yapılan bu anlamlı ziyarette yaşlıların büyük bir çoğunluğunun yüzleri çocukları ve yakınlarının ziyaretinden önce kendilerini hatırlayan emniyet mensuplarıyla güldü.
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0 Tarih  Tarih : 20 Kasım 2010 12:52

Elbistan Huzurevi’nin sakinlerinin birçoğu, Kurban Bayramı’nın ilk gününde çocukları ve yakınlardan önce emniyet mensuplarıyla bayramlaştı.

İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Adalı ve Emniyet Müdür Yardımısı Hakan Aşken, örnek bir davranışa imza atarak bayramın birinci gününde saat 10.30’da Elbistan Huzurevi’ni ziyaret etti.

Eşleri Selma Adalı, Nalan Aşken ve çocukları Zeynep Yaren Adalı ile Fatih Akşen’i de yanlarına alarak huzurevindeki yaşlıları ziyaret eden Mehmet Adalı ve Hakan Akşen’i kapıda Huzurevi Müdürü Recai Gündüz karşıladı.

Polis Memurları Çilem Şen, Abdurrahman Ceylan, Sadık Uysal ve İsa Özakıncı’nın yer aldı ziyarette yaşlıların elleri tek tek öpüldü, çay içilip sohbetler edildi, hatırları soruldu.

Emniyet mensupları ve eşleri ziyarete elleri boş gitmeyerek huzurevi sakinlerine çiçek takdim edip onlara çeşitli hediyeler verdiler.

Ziyaretten dolayı huzurevi sakinleri memnun kalırken, Emniyet Müdürü Mehmet Adalı bu ziyaretleri gelenekselleştireceklerini söyledi.

Adalı; “Burada yaşayan insanlarımızı bayram vesilesiyle de olsa hatırlayıp ufak tefek de olsa bir takım hediyeler vermeyi uygun gördük emniyetimiz olarak. Bu arada Elbistan’ımızdaki hayırsever vatandaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Onların da çok yardımları oldu. Bu vesileyle buradaki yaşlı insanlarımızı, yardıma muhtaç insanlarımızı en azından yüzlerini bir nebze güldürebildiysek bundan mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum” dedi.

Daha sonra ziyaretin anısına emniyet mensupları, huzurevi sakinleri ve çalışanları birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bu haberi paylaş: Google Favorilerime Ekle Google Facebook'a GönderFacebook Yahoo'ya EkleYahoo Digg'e EkleDigg Del.icio.us'a EkleDel.icio.us
 
Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Adnan Güllü Adnan Güllü
WASHİNGTON ANITI ve OSMANLININ HEDİYESİ

Tarihçi

Zafer Eren Zafer Eren
KIRMIZI VE GRİ

DÜZ AYNA

A.İhsan Kuyumcu A.İhsan Kuyumcu
YOL AYRIMI

Şair-Yazar-Ressam

Mustafa Eşlik Mustafa Eşlik
YÖNETİCİLİK, LİDERLİK VE DUYGUSAL ZEKA

Yazar

Mahir Başpınar Mahir Başpınar
CÜCÜK TEPE (!)

Şair-Yazar

Hanifi Kara Hanifi Kara
EFENDİLER EFENDİSİ'NE

Eğitimci, Şâir ve Yazar

Sait Çolakoğlu Sait Çolakoğlu
ANAMIZ

Şair

Ömer Çay Ömer Çay
SEFA GELDİN RAMAZAN

Şair

Bilal Ay Bilal Ay
SUÇ KİMİN?

Ziyaretçi Defteri

OKU

YAZ

Gazetemiz

Önceki Gazeteler İçin Tıklayınız

Elbistan'da Hava


RSS Kaynağı 

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
bizimelbistangazetesi.Com © 2007-2021 Tüm Hakları Saklıdır.Kardeş Site www.bizimogretmenler.com Düzenleme: Kosker - www.bizimogretmenler.com